Северодонецк Velostreet Club

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Вторник, 20.11.2018, 18:48
Приветствую Вас Гость
Главная | Регистрация | Вход | RSS
Главная » 2011 » Январь » 18 » Всеукраїнський велотур
Всеукраїнський велотур
16:47
Тепер про найголовніше.
Запрошую до обговорення.

1. Про маршрут.

Загальнонаціональним тур можна назвати з двох причин. По-перше, маршрут буде прокладений з вектором зі сходу України на захід. А по-друге, участь у ньому будуть приймати представники більшості регіонів нашої країни.

Я не дарма декілька разів згадав про природу. Оскільки при виборі маршруту, в першу чергу, буде віддаватися перевага шляхам що не мають твердого перекриття чи шляхам місцевого значення. Крім того, по можливості, маршрут буде охоплювати цікаві історичні, культурні пам’ятки та природо заповідні зони (де це дозволено).

Через не прямолінійність маршруту, та намагання уникнути центральних автошляхів, цінуються знання свого регіону учасників велотуру, що приєднаються. А саме, зручні для пересування шляхи, та місця для ночівлі.

Початковий та кінцевий пункти туру ще остаточно не визначено. Орієнтовно, старт планується у Донецьку а фініш у Львові чи Ужгороді.

2. Про учасників.

До участі у заході запрошуються всі бажаючі. Єдина вимога – бути порядною людиною.

Чисельний склад групи не обмежений. Ділянки маршруту будуть розділені таким чином, щоб занадто не втомлюватись (до 100 км на день). Можливі дні відпочинку в наметах на природі чи у місті. Тих, хто не може приєднатись до групи на всьому маршруті, з радістю запрошуємо до участі на будь якій його ділянці, будь якої тривалості. Для тих хто не розрахував свої сили на етапі, буде надана вся можлива допомога з боку інших учасників.

Вимоги до учасників:

- мати справний ровер з багажником та рюкзаком;

- шолом;

- спальний мішок;

- намет (один на групу осіб);

- ліхтарик;

- засоби з особистої гігієни та приймання їжі.

- та інше, притаманне типовій вело мандрівці.

3. Про ночівлю та харчування.

Більшість ночівель передбачається у наметах на природі. З певною періодичністю, планується ночівля, для усіх бажаючих, у готелях міст чи котеджах селищ (звичайно ж за власний кошт).

Те саме стосується і харчування. Польова колективна смачна кухня власними силами з власних продуктів, які будуть придбані завчасно чи на маршруті за кошти учасників.

4. Про період проведення.

Орієнтовний період проведення заходу планується на другу половину червня, але конкретні дати ще не визначені.

5. Про організацію.

Принцип туру, «самі собі організатори». Тому думка кожного буде почута та по можливості врахована. Прийняття важливих рішень лише колективне. Серед учасників обов’язково будуть досвідчені люди, які вже проїхали не одну тисячу кілометрів на роверах, що допоможуть кожному.

6. Про спілкування.

Велике прохання для тих хто вже визначився щодо участі чи навіть вагається, вказувати свої контакти у темі для колективного обговорення організаційних питань. Перевага віддається Skype та e-mail. До контакту прошу додавати своє ім’я та регіон.

7. Про підтримку.

За попередньою інформацією, буде залучена підтримка засобів масової інформації. Тому ідея нашого велосипедного туру не залишиться не почутою.

Також з радістю приймаємо підтримку будь яких (крім алкогольних чи тютюнових) спонсорів, меценатів та благодійників.

Бажаючих підтримати чи просто добре відпочити, що мають власний автотранспорт, який можливо використовувати як автомобіль підтримки, також запрошуємо до участі.

Нас вже підтримує АВК (асоціація велосипедистів Києва) та учасники з декількох областей України.

У заходу обов’язково буде назва та логотип. Тому прошу пропонувати свої варіанти.

Щиро дякую за увагу. Запрошую до обговорення.

Просмотров: 593 | Добавил: Юрий | Теги: велосипед, байк, Всеукраїнський, велотур | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]